دیدار معاون اداری ریاست الوزراء با جمعی از علماء و متنفذین ولسوالی چهاربران ولایت پکتیکا

دیدار معاون اداری ریاست الوزراء با جمعی از علماء و متنفذین ولسوالی چهاربران ولایت پکتیکا

محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء امارت اسلامی افغانستان بعد از ظهر امروز با جمعی از علماء و متنفذین ولسوالی چهاربران ولایت پکتیکا دیدار کرد.

در این دیدار ، ابتدا محترم مولوی حاجی عبدالله مفتون به نمایندگی از دیگران صحبت نمود و راجع به وضعیت اجتماعی، اقتصادی و حکومتداری محلی در این ولایت خدمت مقام معاونیت اداری ریاست الوزراء معلومات ارائه کرد. 

وی افزود که در نتیجه زحمات و فداکاری‌های مجاهدین امارت اسلامی امنیت به صورت کامل در این ولایت تأمین بوده و مسئولین محلی در خصوص ارائه خدمات برای شهروندان و برطرف ساختن چالش‌های آنان کوشا می‌باشند. 

موصوف همچنان از رهبری امارت اسلامی خواست تا در زمینه ایجاد مدارس، مکاتب و کلینیک‌های صحی و تطبیق پروژه‌های انکشافی در مناطق مختلف این ولایت توجه خاص نمایند.

محترم مولوی عبدالسلام حنفی معاون اداری ریاست الوزراء با ابراز خرسندی از این دیدار، گفت که تأمین امنیت سرتاسری، ایجاد رفاه برای شهروندان و فراهم ساختن تسهیلات لازم به آنان از مسئولیت‌های امارت اسلامی است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌ورزد.

 معاون ریاست الوزراء در پیوند با پیشنهادات ارائه شده، گفت که امارت اسلامی با در نظرداشت امکانات دست داشته در زمینه رسیدگی خواهد کرد.#